ЯК ПРОЙТИ КУРС ТУ

Kрок 1. Зареєструйтесь, заповнивши всі поля ( http://quiz.in.ua/register ). Система надішле на вашу адресу e-mail листа з проханням підтвердити авторизацію. Якщо ви не отримали листа протягом 5 хвилин, перевірте в пошті Небажані листи чи Спам та перенесіть цей лист до папки Вхідні, щоб лінк був активним. Перейдіть по вказаному лінку. Після цього Ви потрапите в систему, а Ваш акаунт буде активовано і авторизовано. НЕ ТРЕБА РЕЄСТРУВАТИСЯ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА РІЗНІ ПРІЗВИЩА ТА EMAIL - СИСТЕМА КОРЕКТНО ПРАЦЮЄ ЛИШЕ З ОДНІЄЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ!!!
Кожного наступного разу Вам буде потрібен Вхід до системи - вводити тільки адресу e-mail (це Ваш логін) та пароль. Завжди використовуйте той самий e-mail (логін)! Інакше Система не зможе вас ідентифікувати.

Крок 2. Оберіть курс ТУ. Для оплати курсу ТУ клацніть кнопку «Вартість курсу 350 грн» (вартість може бути іншою). Відкриється платіжна сторінка. Введіть номер та інші реквізити банківської картки, та Ваш e-mail. Після оплати на вказану електронну адресу Ви отримаєте квитанцію про сплату та данні щодо доступу до навчального курсу (номер курсу та пароль). Система автоматично відкриє курс ТУ, який було сплачено. Якщо ви сплачуєте через термінал, надішліть нам ваші ПІБ, номер курсу (смс чи вайбер на 050-156 36 78). Ми відправимо код доступу до курсу.

Для входу в курс введіть номер курсу (наприклад, 10 001) та код доступу до курсу (наприклад 12345) :

Крок 4. Після перегляду відео, роботи із статтями перейдіть до тестування. Ви можете проходити тест необмежену кількість разів, але кожного разу Ви маєте вказати повністю українською мовою Ваші прізвище, ім’я та по батькові (так ці данні будуть вказані у сертифікаті) та той самий e-mail, що при реєстрації  (на цю адресу прийде результат тестування та буде надіслано сертифікат).

Крок 5. Якщо Ви пройшли тестування, то впродовж доби електронною поштою Ви отримаєте сертифікат. Ви також можете знайти цей сертифікат в своєму персональному кабінеті та завантажити його. Після отримання сертифікату Ваш доступ до пройденого курсу ТУ буде заблоковано.