ЯК ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ

До тестування знань приступайте після вивчення відео-лекцій. Скористайтеся кнопкою «Пройти тест» на сторінці обраного курсу ТУ.

Відкриється головна сторінка тестів. Клацніть «Розпочати тестування».

Відкриється реєстраційна панель тестів. У відповідні поля введіть Ваше прізвище,  ім'я та по батькові, та адресу електронної пошти. Будьте уважні при заповненні цих даних - ПІБ і електронна пошта повинні відповідати заповненим Вами раніше анкетним даним, також ваш ПІБ буде записано в сертифікаті.

Кожне питання містить 3-6 відповідей, з яких тільки ОДНА відповідь вірна. Клік лівою кнопкою миші на кружечку біля вірної (на Вашу думку) відповіді. Після цього клік на кнопці «Відправити»

Після відповіді на останнє запитання Система повідомить Вам про результат тестування та відправить його на Вашу електронну адресу.

Натисніть кнопку "Завершити" - Система автоматично повідомить в наш центр обробки інформації про результати Вашого тестування.

Сертифікат в електронному вигляді буде висланий вам впродовж доби. Ви також можете знайти цей сертифікат в своєму персональному кабінеті та завантажити його.